deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü

Türkiye Geneli Şubeler Veriliyor Sizde Yerinizi Alın

Deneme Kulübü olarak Türkiye genilinde şube ağımızı artıyoruz. Deneme Kulübü Mental Aritmetik , Özel Ders yada Etüt Merkezi hizmeti veren kurum ve kuruluşların verdiği hizmetleri daha kolay ve etkili bir şekilde hem de para kazandırarak tanıtmayı hedefliyor.
Deneme Kulübü Temsilcisinin en büyük avantajı çocuğunun eğitimine önem veren Öğrenci Topluluğunun bulaşma noktası olmasıdır.
Deneme Kulübünde yılda 8 sınav uygulanır. Sınavlara kayıtlar ister tek tek, ister tümüne yada geri kalan sınavlara bir seferde kayıt yapılır. Bu nedenle tek tek kayıt yaptıran veli sınav kaydı, sınava katılma ve sınav kitapçığını almak için kurumunuza 1 sınav için 3 defa gelir. Yılda 24 kez sizin kurumunuzu görme ve yaptığınız diğer faaliyetleri izleme imkânı bulur. Ayrıca siz de yılda en az 16 kez okula girip tanıtım yapabilirsiniz. Bu kadar ilgili veliyi başka türlü kolay ve masrafsız toplamak çok da mümkün değildir.
Deneme Kulübüne sınav için gelen velileri ve sınav hizmeti dışında gelen tüm velilere, kurumunuz yaptığı diğer faaliyetler hakkında bilgi verebilir ve tanıtabilirsiniz.
Bir bölgedeki en başarılı öğrencilerin hepsini bir okulda ya da bir dershanede toplayabilmek mümkün değildir. Deneme kulübünün avantajlarından biri de sadece sınav yaptığı için önce sınav yapılan bölgede daha Sonra Türkiye Genelinde bu Öğrencileri aynı sınavda buluşturabiliyor. Dolayısı ile Temsilcilik tarafından yapılan diğer faaliyetleri tanıtmak için başarılı olan öğrencileri zahmetsiz bir şekilde kurumunuza kadar getirebiliyorsunuz.

 

2013 – 2014 Eğitim öğretim dönemine kadar anlaşma yaptığımız tüm Şubelerimiz için Yılda yapılan 9 sınavın ilki hem öğrencilere hemde tüm şubelerimizde ücretsiz olarak uygulanacaktır. Bu sayede şubemiz yapacağı sınavları kolaylıkla tanıtabileceklerdir.

 

Deneme Kulübü sayesinde hem para kazanın hem de yaptığınız diğer eğitim faaliyetlerinin tanıtımını kolaylaştırın.

 

Şube anlaşmaları için en az 2 adet sınıf ve bir adet büro olması gerekmektedir.

 

"Türkiye Geneli Şubeler Veriliyor Sizde Yerinizi Alın" Hakkında Yorumlar