deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü

Sıkça Sorulan Sorular

Sınavlara Nasıl Katılabilirim?

Sınavlara Katılabilmek için Deneme ve Sınav Kulübü Şubelerinden sınav kaydını yaptırabilirisiniz. Sınav Kaydı Esnasında verilen Sınav Giriş Kartıyla sınava katılabilirsiniz.

 

 

Sınav Sonuçlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Cumartesi- Pazar günleri Günleri girdiği sınavların sonuçlarını ; Pazartesi SMS – ve denemekulubu.com.tr adresinden cebinize gelen T.C.numarası ile Sitenin Sağ ÜSt Kösesindeki Öğrenci-Veli Giriş Butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

 

Cep Telefonuma Mesaj Gelmiyor Sebebi Nedir?

Sınav Kulübüne kayıt yaptırıken numaranız yanlış kayıt yapılmış olabilir. Böyle bir durumda iletişim kısmından bize bilgi verirseniz nuamara düzeltme işlemi tamamlarız. Numara kaydında problem yoksa GSM oparatörünüzden GİZLİ NUMARAYA hattınız kapalıdır yada Şirket hattı kullanıyorsunuzdur. Bu gibi durumlarda Gönderen Kısmında(Orjinatör) SINAV KULÜBÜ yazdığı için oparatör göndermiş olduğumuz mesajı gizli numara olarak algılar. Mesajınız size ulaştırılmaz.

 

 

Web Sitenizde Kaç Tane Üyelik Girişi var?

Web sitemiz çok amaçlı olduğu için; Sınav Kulübünden kayıt yaptıran öğrencilerin Öğrenci ve Velilerin sınav sonuçlarına ulaşabilmeleri için Öğrenci-Veli Giriş Öğretmenlerin , Öğrencilerinin sınav sonuçlarına ve soru kitapçıklarına ulaşabilmeleri için Öğretmen Girişi Ayrıca Tüm web sitemizi ziyaret edenler için, Sitemizden alışveriş yapabilmeleri – Duyurularımızdan haberdar olabilmeleri için – E-posta Girişi kısımları mevcuttur.

 

 

Türkiye Genelinde Temsilcilik Veriyor musunuz?

Tükiye genelinde temsilcikler veriyoruz. Temsilcilik başvuru formundan başvuru yapabilirsiniz.

 

 

Sınavlara Kayıtta Kaç Çeşit Abonelik Var?

Deneme ve Sınav Kulübünde kayıtlar iki türlüdür. Daimi kayıt ve  Tek Kayıt

Daimi Kayıtlar: Yılda bir defada kayıt yaptırak, sonraki sınavlara kayıt için vakit harcamazsınız.  Daha Sonraki Sınavlar için sınavdan 3 gün önce cep numaranıza mesaj ile hatırlatılır. Tek Kayıtlar: İstediğiniz Sınavlara Tek Tek Kayıt yaptırarak abone olabilirsiniz. Ancak her sınav için ayrı ayrı kayıt yaptırmanız gerekir. Sadece Sınav haftasında kayıtlar yapılır.

"Sıkça Sorulan Sorular" Hakkında Yorumlar