deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü
Madalya Kazananlar
Sınav Seçiniz
3. Sınıf Ücretsiz Deneme Sınavı (05-Ekim-2019 / 06-Ekim-2019) 3. Sınıf 1. Deneme Sınavı (26-Ekim-2019 / 27-Ekim-2019) 3. Sınıf 2. Deneme Sınavı (09-Kasım-2019 / 10-Kasım-2019) 3. Sınıf 3. Deneme Sınavı (14-Aralık-2019 / 15-Aralık-2019) 3. Sınıf 4. Deneme Sınavı (04-Ocak-2020 / 05-Ocak-2020) 3. Sınıf 5. Deneme Sınavı (29-Şubat-2020 / 01-Mart-2020)
Sıralama Bölgesi Seçiniz

KESİN SINAV SONUÇLARI LİSTELENİYOR


Sms gelmedi ise sınava katıldığınız şube ile iletişime geçiniz. Hatalı olduğunu düşündüğünüz sınav sorularına yada optik okumalarına 30 Ekim 2019 Çarşamba 17:00 ye kadar sadece iletişim bölümünden itiraz edebilirsiniz. Sıralamalar Perşembe Günü Sonuçlar Kesinleştiğinde Açıklanmaktadır
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı (26-Ekim-2019 / 27-Ekim-2019)
Katılım İstatistikleri
Türkiye Geneli Katılım: 577

TR SıraŞube SıraSoyadı AdıŞubeOkulSBS 700
11ATASAY ZEHRAIsparta Merkez Deneme KulübüÇünür Toki İlkokulu700.000
11ÖREN MEHMED KERİMIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..700.000
11AKYOL KAYRAIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..700.000
11ÖZDEMİR PINARIsparta Merkez Deneme KulübüSevim Örnek İlkokulu700.000
11TETİK İDİL İREMIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..700.000
11AKILLI ADAIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..700.000
11GEZER KEREMIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..700.000
11TURAN ONURIsparta Merkez Deneme KulübüGazi İlkokulu700.000
11ÇAM FURKAN NURİIsparta Merkez Deneme KulübüÖzel Arı İlkokulu700.000
11SARI ELİF SELENIsparta Merkez Deneme KulübüÖzel Bahçeşehir Kole..700.000
11GÖZEN EFLALIsparta Merkez Deneme KulübüKamile Gürkan İlkoku..700.000
11GEVREK OĞUZHANIsparta Merkez Deneme KulübüGazi İlkokulu700.000
11ARIK POYRAZIsparta Merkez Deneme Kulübüİstanbul Menkul Kıym..700.000
22DİNLER ŞERİFE SELMAIsparta Merkez Deneme KulübüÇünür Toki İlkokulu695.648
22KOCAMEŞE TANEMIsparta Merkez Deneme Kulübüİstanbul Menkul Kıym..695.648
22KOYUNCU KEMALIsparta Merkez Deneme KulübüÖğretmenler İlkokulu695.648
22TAMER BEYZA NURIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..695.648
22KARATUĞ ABDULLAH ERENIsparta Merkez Deneme KulübüSevim Örnek İlkokulu695.648
22TEK BETÜLIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..695.648
22GÜÇ KUZEY ECEIsparta Merkez Deneme KulübüÖzel Bahçeşehir Kole..695.648
22KAYA AHMET SAİDIsparta Merkez Deneme KulübüZehra Ulusoy İlkokul..695.648
22USLU ELİF RANAIsparta Merkez Deneme KulübüYılmaz Şener İlkokul..695.648
22TOSUN FATİH BERKAYIsparta Merkez Deneme KulübüHalıkent İlkokulu695.648
22YILDIRIM EGEIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..695.648
22ALICI ELİF NAZIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..695.648
22ALPASLAN MUSTAFA EFEIsparta Merkez Deneme KulübüÖzel Bahçeşehir Kole..695.648
22ARIKAN TUANAIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..695.648
22KIRIK KEREMIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..695.648
22GÜNGÖR NİSA NURIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..695.648
22KAHVECİ DERDA ELTAFIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..695.648
33HIRKA CEYLİNIsparta Merkez Deneme KulübüSevim Örnek İlkokulu694.110
33ÇETİN SERRA NİLAYIsparta Merkez Deneme KulübüGazi İlkokulu694.110
33YILMAZ YAĞMUR SUIsparta Merkez Deneme KulübüSevim Örnek İlkokulu694.110
33CENGİZ POYRAZ ALİIsparta Merkez Deneme KulübüSüleyman Demirel İlk..694.110
33HORZUM EMİR KAĞANIsparta Merkez Deneme KulübüMİRALAY REŞAT BEY İL..694.110
33ALTINAY DOĞAIsparta Merkez Deneme KulübüHalıkent İlkokulu694.110
33ÇANKAYA ALİ EFEIsparta Merkez Deneme KulübüSelahattin Seçkin ve..694.110
33ZENGİN HAVVA BERENIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..694.110
33ALTUNTAŞ MEHLİKA İCLALIsparta Merkez Deneme Kulübüİstanbul Menkul Kıym..694.110
33ÇALIK TUĞRA KAĞANIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..694.110
44TANRISEV SELİNIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..693.590
44BAYRAM ARHAN URASIsparta Merkez Deneme KulübüÖzel Bahçeşehir Kole..693.590
44ÇÖLLÜ ZEYNEP VERAIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..693.590
44BAYRAKÇI ERVAIsparta Merkez Deneme KulübüSevim Örnek İlkokulu693.590
44ÇEVİK ZEYNEP SUDEIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..693.590
44KÖPÜK GÜLNAZIsparta Merkez Deneme KulübüHalıkent İlkokulu693.590
44ÇANCI ÇAĞRIIsparta Merkez Deneme KulübüYılmaz Şener İlkokul..693.590
55DİNÇER TAHAIsparta Merkez Deneme Kulübüİstanbul Menkul Kıym..691.294
55YILDIRIM SALİH ERENIsparta Merkez Deneme Kulübüİstanbul Menkul Kıym..691.294
55YILMAZ EYMENIsparta Merkez Deneme KulübüSevim Örnek İlkokulu691.294
55GÜVEN BATIN ALPIsparta Merkez Deneme KulübüNaşide Halil Gelendo..691.294
55KUYUCU BERAT YILMAZIsparta Merkez Deneme Kulübüİstanbul Menkul Kıym..691.294
55BARAN NACİYE ASUDEIsparta Merkez Deneme KulübüZehra Ulusoy İlkokul..691.294
55MIZRAKÇI BELİNAY BİLGEIsparta Merkez Deneme KulübüŞehit Polis Akif Alt..691.294
55KABAYEL ÖMER FARUKIsparta Merkez Deneme KulübüHafız İbrahim Demira..691.294
"3. Sınıf 1. Deneme Sınavı" Bildirileri

KESİN SINAV SONUÇLARI LİSTELENİYOR


Sms gelmedi ise sınava katıldığınız şube ile iletişime geçiniz. Hatalı olduğunu düşündüğünüz sınav sorularına yada optik okumalarına 30 Ekim 2019 Çarşamba 17:00 ye kadar sadece iletişim bölümünden itiraz edebilirsiniz. Sıralamalar Perşembe Günü Sonuçlar Kesinleştiğinde Açıklanmaktadır