deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü
2019 – 2020 Lig Puanları
Sınıf Seçiniz

Lig Seçiniz
Şube Seçiniz
LİG PUANLARI VE ÖDÜLLER HESAPLANIRKEN
2.3.4. Sınıflarda Bu döneme istinaden sınavlara katılım ortalamaları ve toplam lig puanı (23 puan) baremi dikkate alınmadan hesaplanmıştır.
5.6.7.8. sınıflarda Şube sınıf katılım ortalamaları baremi dikkate alınarak hesaplanmıştır.

Tablet ve Hediye Çeki Kazanan Öğrenci Listesi İçin Tıklayınız
2019-2020 1. Yarı Yıl -- Isparta Merkez Deneme Kulübü -- 3. Sınıf
Ad SoyadSınav/Puan/Şube Derece/Lig PuanToplam PuanSıra
EFLAL GÖZEN
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 694.110 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
341
MEHMED KERİM ÖREN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
302
ELİF SELEN SARI
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 693.590 / 3 / 6
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
302
İDİL İREM TETİK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
283
ŞERİFE SELMA DİNLER
Çünür Toki İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
283
ADA AKILLI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
264
ONUR TURAN
Gazi İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 693.590 / 3 / 6
264
EMİR TALHA YILDIZHAN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 693.590 / 3 / 6
264
OĞUZHAN GEVREK
Gazi İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
245
FURKAN NURİ ÇAM
Özel Arı İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
226
GÜLSÜM BEGÜM ÖZDEMİR
Gazi İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 695.648 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
226
POYRAZ ARIK
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
ZEHRA ATASAY
Çünür Toki İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
KEREM GEZER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
ERVA BAYRAKÇI
Sevim Örnek İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 693.590 / 3 / 6
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
207
ÖMER FARUK KABAYEL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
207
ELİF MELEK YÜKSEL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
İPEK ZENCİRKIRAN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 693.590 / 3 / 6
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
207
AHMET EREN SEZGİN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
ALİHSAN SARI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 695.648 / 1 / 10
207
ARDA AYDEMİR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 691.294 / 4 / 4
207
KAYRA AKYOL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
188
KEREM KIRIK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
188
ABDULLAH EREN KARATUĞ
Sevim Örnek İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
188
ELİF RANA USLU
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.756 / 5 / 2
188
MUSTAFA EFE ALPASLAN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
188
AHMET SAİD KAYA
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
188
DERDA ELTAF KAHVECİ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
188
FATİH BERKAY TOSUN
Halıkent İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
188
MEVLÜT ÇETİR
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
188
ZÜMRA CEYLİN IŞIL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
188
YAĞMUR ASLAN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
188
CEYDA KAYA
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
188
ELİF NAZ ALICI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
169
TANEM KOCAMEŞE
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
169
KEMAL KOYUNCU
Öğretmenler İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
169
EGE YILDIRIM
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
169
KUZEY ECE GÜÇ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
169
ALİ EFE ÇANKAYA
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
169
YAĞMUR SU YILMAZ
Sevim Örnek İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
169
DOĞA ALTINAY
Halıkent İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
169
SELİN TANRISEV
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
169
NİSA NUR USLU
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
169
SERRA NİLAY ÇETİN
Gazi İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
1410
POYRAZ ALİ CENGİZ
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
1410
ARHAN URAS BAYRAM
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
1410
ZEYNEP SUDE ÇEVİK
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
1410
SALİH EREN YILDIRIM
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
1410
EYÜP ENSAR KIRAÇ
Halıkent İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1410
AYŞENUR ÖZDOĞAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1410
ETEM FARUK KARACA
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1410
ENVER GÜREL
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1410
TUANA ARIKAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1211
EMİR KAĞAN HORZUM
MİRALAY REŞAT BEY İLKOKULU - 3/B
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1211
HAVVA BEREN ZENGİN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1211
BERAT YILMAZ KUYUCU
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
1211
BATIN ALP GÜVEN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
1211
İPEK NİHAN ALBENİ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1211
ELİF BERRA ATA
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1211
ZEYNEP SENA GÖKMEN
Öğretmenler İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1211
EYMEN ŞAVKLIYILDIZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1211
CEYLİN ŞEŞE
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 691.294 / 4 / 4
1211
PINAR ÖZDEMİR
Sevim Örnek İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
NİSA NUR GÜNGÖR
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1012
BETÜL TEK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1012
ÇAĞRI ÇANCI
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
1012
EYMEN YILMAZ
Sevim Örnek İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
1012
BİRSEN ERVA ASLANKOÇ
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BİROL AKİF BEKTAŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
HÜSEYİN ENES DEMİRALAY
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ELİF BÖREKÇİ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
GAMZE ALTINTAŞ
Gazi İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ENGİN NALTI
Yedişehitler İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
EFLİN GÜREL
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
HİMMET KAYRA ELMASKAYA
Halıkent İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
CEYLİN ALABAŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ERDEM KARADAYI
Gazi İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
MUHAMMER ÇOBANOĞLU
Şehit Erhan Çakmak İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
İREM GEMİCİ
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BATUHAN SALMAN
Özel TED İlkokulu Koleji - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BERAT ZEKİ KAYA
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
SUNGUR ALP ÖZTÜRK
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
DENİZ MEYRA LÜLECİ
Ülkü İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BİLGE CEBECİ
Cumhuriyet İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
AYŞE YÜSRA AYYILDIZ
Çünür Toki İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
NEZİHA DİLA KIRMIŞ
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
SENA UZUN
Özel Arı İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BEYZA KAYA
Halıkent İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ZEHRA KOŞAR
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BELMA ŞAR
Ülkü İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
EDİZ MERTOL
Mehmet Köse İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BİRSEN ASLANKOÇ
Cumhuriyet İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
FEYZA SAYIN
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
YAĞIZ ATEŞ SÖNMEZ
Halıkent İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
NECİP KEREM TANRIKULU
Öğretmenler İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ALİ KAĞAN ALAN
Gazi İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1012
SEBAHAT DEMİRKURT
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1012
DOĞU KAĞAN YILMAZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
SENA GÜLMEZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
MEVLÜT MÜCTEBA GÜNEŞ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
GÜLDANE FEYZA AKHAN
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
BEYZA NUR TAMER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
813
İSMAİL EGE TAŞÇIOĞLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
ÖMER GİRİT
Gazi İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
ELEN EYLÜL BOZKURT
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
MERT VAROL
Çünür Toki İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
ABDÜLHAMİT HAN ER
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
EYMEN ÇAĞAN AYDEMİR
Gazi İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
ESİLA AYDOĞMUŞ
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
SEYRA ERDOĞAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
NURTEN DUDU METLEK
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
CEMRE ŞAHİNOĞLU
Atatürk İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
AMİNE İNAN
Şehit Erhan Çakmak İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
HASAN EFE ÇELİK
Ülkü İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
ÖMER GÖRKEM KAYA
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
LEVENT TÜZEMEN
Özel TED İlkokulu Koleji - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
ELİF ECRİN ÇOBAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
EBRAR GÜR
Ülkü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
HÜSEYİN BAYAZIT
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
YİĞİT DAĞHAN DAĞDEVİREN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
FİLİZ ELİF ÇELİKTÜRK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
KANŞAT EYMEN BİLGİÇ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
813
TUĞRA KAĞAN ÇALIK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
614
MEHLİKA İCLAL ALTUNTAŞ
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/B
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
614
CEYLİN HIRKA
Sevim Örnek İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
614
BURAK KOYUTÜRK
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
MEHMET EMİR ŞENOL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
BEREN ERYİĞİT
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
FATİH EREN BOZBAYIR
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
SARE DANAŞ
Yedişehitler İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
MUAZZEZ SEVDE KAVAK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
ALİ FURKAN DÖNMEZ
Sevim Örnek İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
AHMET EROĞLU
Ülkü İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
HALİL MERT TOPAL
Şehit Erhan Çakmak İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
HALİL EREN SOFTAOĞLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
EMİRHAN KURT
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
HATİCE NİSA BİLLE
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
SUDEM ÖZKAN
Çünür Toki İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
BERRA FATMA HARMANCI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
H KEREM ÖLÇÜ
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
HATİCE KÜBRA İNTEPE
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
EFE MERT ÖZÇELİK
Yedişehitler İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
EGE SEKMEN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
AYŞE NEHİR ARMAĞAN
Çünür Toki İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
FATMA ÇEVİK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
ŞÜKRÜ TÜREL
Ali Haydar Albayrak İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
EYLÜL MELEK YILMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
MEHMET FATİH GÖK
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
ECRİN ADA ŞENER
Özboyacı İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
ÇINAR KÜÇÜKOĞLU
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
MERYEM AZRA ÖNDER
Yedişehitler İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
KEREM DAĞ
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
614
ZEYNEP VERA ÇÖLLÜ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
415
GÜLNAZ KÖPÜK
Halıkent İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
415
SEVDE NUR DEMİRALAY
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
GÜLNAZ KÖRÜK
Halıkent İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
KEREM ÇİL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
ÖZGE UYSAL
Çünür Toki İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
BARTU EFE ATEŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
METE AKTAŞ
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
OSMAN YILMAZ
Gazi İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
NİLDA KOLANCI
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
AYŞE CANSU ÇAKIR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
SÜEDA ÜNEL
SAV GAZİ GÜRELLİ İLKOKULU - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
MUSTAFA YAĞIZ ALDANMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
CEYLİN ŞİMŞEK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
VELİ CAN
İnönü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
MUHAMMED ETKA GÜL
Özel Arı İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
YİĞİTER CANBOLAT
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
ŞERİFE KOÇ
Şehit Erhan Çakmak İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
ERDEM AYDIN
Gazi İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
KAAN KAPLAN
Fatih İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
MEHMET EMRE GÜRLEVİK
Mehmet Köse İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
ASUDE ECE ÖZTÜRK
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
SILA YURDUSEVEN
Ali Orhan Kirişoğlu İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
415
TAHA DİNÇER
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/E
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
216
BELİNAY BİLGE MIZRAKÇI
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
216
NACİYE ASUDE BARAN
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
216
DEFNE SÖNMEZ
Özel Arı İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
216
FURKAN ERYILMAZ
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
216
EMİRHAN KARTAL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
216
HALİSE CEREN UYAN
Ülkü İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
216
BERA KIZILKAYA
Şehit Yaşar Kocabaş İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
216
ENES BERKAY DERELİ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
216
MEHMET HAKAN BÜLBÜL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
216
"2019 – 2020 Lig Puanları" Hakkında Yorumlar