deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü
2019 – 2020 Lig Puanları
Sınıf Seçiniz

Lig Seçiniz
Şube Seçiniz
LİG PUANLARI VE ÖDÜLLER HESAPLANIRKEN
2.3.4. Sınıflarda Bu döneme istinaden sınavlara katılım ortalamaları ve toplam lig puanı (23 puan) baremi dikkate alınmadan hesaplanmıştır.
5.6.7.8. sınıflarda Şube sınıf katılım ortalamaları baremi dikkate alınarak hesaplanmıştır.

Tablet ve Hediye Çeki Kazanan Öğrenci Listesi İçin Tıklayınız
2019-2020 1. Yarı Yıl -- Isparta Merkez Deneme Kulübü -- 2. Sınıf
Ad SoyadSınav/Puan/Şube Derece/Lig PuanToplam PuanSıra
ÖMER BÜYÜKÇULCU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
401
NEVA DEMİREKİN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
362
ÖMER SALİH ERYILMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
362
MEHMET ENES TULUM
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
362
ECEM GÜDEN
Halıkent İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
323
BEYZA IŞIK KARSLI
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 2/A
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
304
BURHAN KUTAY AĞLARCI
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
285
MERVE İZCİ
19 Mayıs İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
285
İREM GÜLER
Fatih İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
285
ZEHRA ASEL OÇAKTAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
285
ALİ KEREM ARMAĞAN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
285
BAŞARAN ONUR SALMAN
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 680.543 / 5 / 2
266
YİĞİT KAAN COŞKUN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
266
AYŞE ECRİN ÇAĞAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
266
AHMET EREN ATA
Ali Orhan Kirişoğlu İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
266
FATİME NİLDA ÖZDEMİR
Bahçelievler İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
266
HAMDİ KOÇAK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
247
MUHAMMED ENES KORKMAZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
247
DURU ÖNCÜ
19 Mayıs İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
247
İPEK ÇALLIOĞLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
247
ELİF SEKMEN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
228
ERVANUR SAĞLAM
Gülbirlik İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
228
MERYEM ELA SOYDAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
228
ELİFNAZ AKYURT
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
MUHAMMED BAHADIR GÜLEÇ
Gazi İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
MÜRÜVET ECRİN UYSAL
Gazi İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
209
DEFNE APAYDIN
Özel Arı İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 680.543 / 5 / 2
209
YAVUZ SELİM ÜNAL
Zübeyde Hanım İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
209
BUĞRAHAN DEMİREKİN
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
209
HAMZA CİRELİ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
YAĞMUR ACAR
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
ZÜHRE ECRİN ŞİMŞEK
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
1810
TUNA ÖZÇELİK
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
1810
AHMET TAHİR ERTEM
Ali Orhan Kirişoğlu İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
1810
MÜNİRE GÖKNUR GÖKPINAR
Afyon Dinar Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
1810
NUR ELİF KAHVECİ
Ali Haydar Albayrak İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1810
EMİR ALP UYAR
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
1810
KÜBRA NİHAL BAZ
Gazi İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
1810
EMİR YEŞİL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
1810
ALİ EYMEN YILMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
1810
ÇINAR ÖNER
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
MERYEM KORKMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
1611
MUSTAFA EFE ŞAHAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
1611
YUŞA BEKİR KAYA
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
MELEK AKSOY
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
1611
AYŞE BEREN KUTLU
Özel Arı İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
ZEYNEP BETÜL MIĞRIK
Atatürk İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
AHMED HAMZA YAVUZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
MEHMET TALHA CENGİZ
Atatürk İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
1611
İSMAİL MELİH KORU
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
1611
MEHMET ÇAKAR
Özel Isparta Bilim İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
1611
DORUK EFE ÜNAL
Özel TED İlkokulu Koleji - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
ZÜBEYDE ZEHRA ERGİN
Halıkent İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
ALPEREN ÖZTÜRK
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1611
NİSA NUR KABAKÇI
Fevzipaşa İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
1412
EYÜP İNTAŞ
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
1412
ZEYNEP ÖZER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1412
AHMET CEYLAN
19 Mayıs İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1412
YAĞIZ KAAN ÖZEN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1412
ALİ EREN ÇAMLIBOĞAZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1412
ELİF EROL
Halıkent İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1412
ŞEREF YORGANCIOĞLU
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
1412
DORUK KEREM DURMA
Çünür Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1213
HÜMA DURMUŞ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1213
SUDENAZ KOZA
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 680.543 / 5 / 2
1213
ABDULKADİR MUSAB PAZARCIKCI
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 680.543 / 5 / 2
1213
İBRAHİM İNTEPE
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1213
ALPASLAN KAYA
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
1213
BİRCE TOLACI
Özel TED İlkokulu Koleji - 2/C
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
FERHAN CEMRE ARI
Ülkü İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1014
ÇINAR TÜLÜ
Ali Orhan Kirişoğlu İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
FATMA GÜLSÜM GALE
Keçiborlu İMKB Kükürt İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MEYRA HİSAR
Çetin Şentürk İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
NURBANU BECEK
19 Mayıs İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MURAT VATAN TEKKANAT
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
EMİRHAN ŞENYURT
Atatürk İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
BEYZA ERCEYLAN
Ülkü İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ELİF TUANA BAYSAL
Gazi İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
EREN BERKE DEMİREL
Yedişehitler İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
İKRA BEYZA ŞİMŞEK
Ülkü İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
BUĞLEM NİSA ÖZKAN
Gazi İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1014
ZEYNEP EDA ULUSOY
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
1014
ALPTUĞ TOKUÇ
Senir İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
1014
ŞAKİR EGEMEN AYVAT
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
1014
ZÜMRA OLGUN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
TOPRAK DOĞAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
FATIMA ZEHRA KARABACAK
Ali Haydar Albayrak İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ŞÜKRÜ EYMEN ÖZGE
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MÜMİN EREN YURDAKUL
Keçiborlu İMKB Kükürt İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MUSTAFA GÖRKEM ERGÜL
Kamile Gürkan İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ESRA NİHAL DEMİRBAŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
BERRA YILMAZ
MİRALAY REŞAT BEY İLKOKULU - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ALİ KEREM ÇETİN
Ülkü İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
CEMRE EGE SEL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
HÜSEYİN BATUHAN BAYKAL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
BEYZA YILMAZ
Fatih İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
AHMET SEFA GÖÇERLİ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
EYLÜL ÇAKMAK
Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
NİLSU USLU
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MUHAMMED EFE KARADEMİR
Halıkent İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ZEYNEP DERİN KOPAN
19 Mayıs İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
GÜL ÇAKIR
Özel Boğaziçi İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
HAYAT AYŞE OKUDUM
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
FEYZA ÖZDEMİR
Ali Haydar Albayrak İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
NİSA GÜL YİĞİT
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
SEHER ÇANGA
Fatih İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
GÖKÇE ÖZSOY
Yedişehitler İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
GÜLDALİ NUR ZENGİN
Gülbirlik İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
NİL KÖKLÜ
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
AZRA ÖZKAN
Fatih İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
EMİR KUZEY KILIÇ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
AHMETCAN ERÇELİK
Atatürk İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ENES AKÇALICA
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MUSTAFA ESAD AKÇER
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
AZRA CEBE
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
METE SEZEK
Ülkü İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ELİF NİSA BAKAR
Halıkent İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
SALİH MİRZA CENGİZ
Ali Haydar Albayrak İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ARZU BELMA DİNLER
Çünür Toki İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
ALİ SAVLU
Çünür Toki İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
ÖMER TUĞRA ZORBA
Yedişehitler İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
815
MENEKŞE SAĞLAM
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
YİĞİT KAHRAMAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
815
BETÜL DERDİYOK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
815
SÜLEYMAN YAŞAR TEKELİ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 680.543 / 5 / 2
815
MEHMET PEKTAŞ
Çünür Toki İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 680.543 / 5 / 2
815
ELİF ZÜMRA ORHAN
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
KEREM UYSAL
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
KEMAL ATAKAN ŞAHİN
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
EYLÜL BÜLBÜL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
BURAK ARAS
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
TUANA AYSEL KURTLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
ELİF DENİZ ÜLGEN
Halıkent İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
BUSE NİL MATAR
Gazi İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
MİRAÇ ÖNER
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
MUHAMMED SİRAÇ ÖZKAN
Kuleönü İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
İLKE TIĞLI
Özel TED İlkokulu Koleji - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
ZEYNEP DURU TAŞTAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
YUSUF ÇAĞAN ÇELİK
Mehmet Yıldızlı İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
KEMAL USLU
Fevzipaşa İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
815
SUNGUR ALP DOĞAN
Yedişehitler İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
MUHAMMED BERAT ÇETİNER
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
HAYATİ EREN EKŞİ
Gazi İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
MUSTAFA ÖZTÜRK
Keçiborlu İMKB Kükürt İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
FATMA KÜLCÜ
Gazi İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
HACI KEREM ÜNAL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
DENİZ NALBANT
Yedişehitler İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
METEHAN MERT GÜNDÜZ
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
ALİ ERYILMAZ
MİRALAY REŞAT BEY İLKOKULU - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
MEVLÜT OKAN ÖZDEMİR
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
HALİL EMİR ERDOĞAN
Öğretmenler İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
ELİF DURU AKMAN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
815
DURMUŞ EREN OCAK
Çünür Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
EMİRHAN SEZER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
FATİME ERVA ATMACA
19 Mayıs İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
RAMİZ IDIZBEZ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ZEYNEP ELİF ŞAHİN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
İSMAİL TALHA CALLA
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
616
ERDEM KALAY
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ARAS DEMİRTAŞ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ALİ ARDA UYSAL
Halıkent İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ARMİN BÜYÜKKAHRAMAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
İNCİ SU NAYIR
Şehit Atilla Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
FATMA BERRA ÇAĞAYDIN
Atatürk İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ERDEM ÇİÇEK
Halıkent İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
İBRAHİM ARI
19 Mayıs İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ÖYKÜ ÖZKAYA
Keçiborlu İMKB Kükürt İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ALTAY TUĞRA BİLDİK
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
TALHA SOLAK
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
İBRAHİM FURKAN ÇAKAR
19 Mayıs İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
MUSTAFA GÖKÇE
Mehmet Köse İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
MERVE KUNTBİLEK
Hediye Un Fabrikası İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
HÜSEYİN FURKAN CEYLAN
Halıkent İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ZEYNEP İPEK SAĞLAM
Halıkent İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
EMİR DİKEN
Bahçelievler İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
EYLÜL RANA YILDIZ
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ELİF KÜÇÜKYÜRÜK
Kamile Gürkan İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
MUHAMMED KAYRA ÇELİK
Gazi İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
EGE ÖZFİDAN
Özel Arı İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
MUZAFFER ALİ SARPDAĞ
Yedişehitler İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ATAHAN ERTOY
Gazi İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
616
ZEYNEP ORHAN
Alaybeyoğlu İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
TALHA ÇELİK
Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
AYŞE CEYLA BİNGÖL
Özel Arı Ortaokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
HAMZA KUZYAKA
Hediye Un Fabrikası İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ABDULKADİR POYRAZ
Halıkent İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ÜMMÜHAN NUR ALGINKILINÇ
Şehit Sezgin Uludağ İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ÖMER TALHA ASLAN
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
RAMAZAN BASRİ KARATAŞ
Keçiborlu İMKB Kükürt İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
YEKTA BERKİN TOKGÖZ
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
NİSA ÜNAL
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
FATİH ÖZLER
Atatürk İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
MUHAMMED İLHAN DENİZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ERVA BARLAY
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
EMİNE ELİF DEMİRKIRAN
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
HALİL EFE BİLGE
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
YUSUF İKİZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ABDULLAH YUSUF TOPCU
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ELİFNAZ YAVUZ
Özel Arı İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
AZRA BARLAY
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ABDULLAH TAHA ŞEN
Zübeyde Hanım İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
ZEYNEP BATI
Zübeyde Hanım İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
HÜSEYİN UMUT PALAZEKİN
Gazi İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
616
EYMEN TAŞÇIOĞLU
Gazi İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
417
ELİF DEVECİ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
417
AHMET SELİM ÇEVİKBAŞ
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
417
EYMEN EROĞLU
Yedişehitler İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
417
ELİFNAZ KAFES
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
SİMLA USLU
Özel Arı İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
HATİCE ESRA PINARDAĞ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
ARDA IŞIN
Özel Boğaziçi İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
YAVUZ SELİM ÖZCAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
ALMİNA ESİLA IŞIK
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
CEYDA ÇETİN
Halıkent İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
BEKİR EFE TOPALOĞLU
Halıkent İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
ECE NAZ YETİŞ
Halıkent İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
ELİF SARE ŞENTÜRK
Kamile Gürkan İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
YUSUF KAYA
Sevim Örnek İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
DAVUT ALİ GÜLŞEN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
MELİKE YAVUZTOP
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
DEFNE GENÇTÜRK
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
417
MİNA NAZ ATEŞ
Gazi İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
AHMET METE ÖZLER
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 2/A
2. Sınıf 1. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
GÖKÇE BERRA TÜFEKÇİ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 2. Deneme Sınavı / 680.543 / 5 / 2
218
KEREM BERKAY GÜNAY
Atatürk İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
ZEYNEP ÖZYURT
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
MUHAMMET EMİN TÜRKKAHRAMAN
Halıkent İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
AYŞE TOSUN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
BERÇİN SARE KIYAK
Şehit Atilla Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
UMUT CESUR KAYA
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 3. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
218
EMİR POYRAZ
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
218
MEHMET ERDEM
Gazi İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
218
AYBARS CANIAĞIR
Çünür Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 4. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
218
"2019 – 2020 Lig Puanları" Hakkında Yorumlar