deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü

İşleyişimiz

Sınav Kayıtları: Tüm gruplara ücretsiz sınav dahil yılda toplam 9 sınav yapılır. Yapılan bu sınavlara ister tek tek kayıt yada tüm sınavlara bir seferde kayıt yaptırabilirsiniz. Daimi kayıt yaptıran öğrencilerin giremediği sınav kitapçıkları işlem merkezimizden sınav sonraları teslim edilir ve her sınavdan önce sınav seans bilgisi mesaj olarak gönderilir. Sınav tarihlerinden önce kayıt yaptırmayı unutmayınız. Sınavlara katılabilmek için; sınav kaydı yaptırıp, Sınav giriş kartınızın yanınızda bulunması gerekmektedir. Sınav Kayıtları Sağlık müdürlüğü yanındaki Merkezşen kitaptan yapılmaktadır.

Sınav Giriş Formu: Sınav Giriş Formlarını doldurup Sınav Kulübü Bilgi İşlem Merkezinden onaylatmanız gerekmektedir. Kayıt esnasında verilen sınav giriş kartı ile sınavlara katılabilirsiniz.

Sınav Tarihleri: Daimi kayıt yaptıran Öğrencilerin Veli GSM numaralarına sınavlardan en geç 3 gün önce sınav tarihi ve seansı bilgileri mesaj olarak gönderilir ve Yılboyu kayıt yaptırdıkları seans veli istmedikçe değişmez.(Değişiklik yaptırabilir fakat kontenjanı müsait olan seanslar) Tek tek kayıt yaptıran öğrenciler okullara dağıtılan broşürlerden yada internet sitemizden öğrenebilirler. Sınav seanslarında boş kontenjanlara kayıt yaptırabilirler.

Sınav Sonuçları ve Sınav Kitapçıkları: Yapılan sınavların ertesindeki pazartesi günü sınav sonuç bilgileri veli gsm numaralarına mesaj olarak gönderilir. İnternet sitesine meaj bilgileri gönderildikten sonra yüklenmeye başlar. Sınav Sonuç karnelerini ve öğrencilerin yaptığı sınav kitapçıklarını salı 13:30 dan itibaren Bilgi İşlem Merkezimizden alabilirsiniz. Sınav Kitapçıkları 15 gün boyunca saklanır.

İnternetten Giriş: Öğrenciler sınav sonuç bilgileri ile gelen T.C. numaraları ile giriş yapıp sbs puanını, doğru yanlış dökümünü, konu analizlerini ve eğer daimi sınava kayıtlı ise önceki girdiği sınav sonuçlarınıda görebilir. Öğretmenlşerimiz ise kendilerini özel hazırlanan sayfada Bilgi işlem merkezimizden alacağı şifre yardımıyla sınav kitaplarına, okullarında öğrencilere, ilk 200 öğrencilerin başarı durumklarını görebilir. konuların anlaşılma düzeyini tespit edebilirler.
2013 – 2014 döneminde her sorunun çözümleri ve öğrencinin işaretliği optik form görüntüsünüde öğrenci veli öğretmen sayfasından görebileceklerdir.

 

Sınav Seansları : 09:30 – 12:00 – 14:30 – 17:00 saatlerindedir. Sınav saatinde sınav salonununda bulunmanız gerekmektedir.

Seans Değişikliği: Daimi Kayıtlar için seans değişikliği Sınavdan önceki cuma günü saat:12:00 ye kadar yapılmaktadır. Seans değişikliği yaptırmak için işlem merkezimizden sınav seans etiketlerini almanız gerekmektedir.

 

"İşleyişimiz" Hakkında Yorumlar