deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü
2018 – 2019 Lig Puanları
Sınıf Seçiniz

Lig Seçiniz
Şube Seçiniz
LİG PUANLARI VE ÖDÜLLER HESAPLANIRKEN
2.3.4. Sınıflarda Bu döneme istinaden sınavlara katılım ortalamaları ve toplam lig puanı (23 puan) baremi dikkate alınmadan hesaplanmıştır.
5.6.7.8. sınıflarda Şube sınıf katılım ortalamaları baremi dikkate alınarak hesaplanmıştır.

Tablet ve Hediye Çeki Kazanan Öğrenci Listesi İçin Tıklayınız
2018-2019 2. Dönem -- Isparta Merkez Deneme Kulübü -- 3. Sınıf
Ad SoyadSınav/Puan/Şube Derece/Lig PuanToplam PuanSıra
KÜBRA CELLAT
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
401
EMİRHAN KARADOĞAN
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
401
ALP BAŞER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
382
ALİ ONAT
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
382
HATİCE ECRİN KILINÇ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
363
METİN EYMEN YILMAZ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
363
ELİF İREM GÖKPINAR
Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
363
ZEYNEP ELMACI
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
304
AHMET UTKU YILDIZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
304
ZEYNEP ÖZDEMİR
Halıkent İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
285
MEHMET AYDEMİR
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
285
ÖMER FARUK DEMİREL
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
285
HÜSEYİN AVNİ MUTLU
Gazi İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
285
MERYEM BERA TANYERİ
Ülkü İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
285
KUTAY NACİ KAYA
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
285
NİSANUR KAYACAN
Fatih İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
285
ALARA COŞKUN
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
266
BEŞİR MERT DİKBAŞ
Hediye Un Fabrikası İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
266
NAZLICAN EMAN
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
266
ELİF UĞUR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
266
EGE ÇELEBİ
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
247
AHSEN DİLA ALTUNTAŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
247
KAYRA ÇELİKKOL
Gazi İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
247
ARDA ADAKLI
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
247
NUREFŞAN ARI
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
228
ECE NİSA KARATAŞ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
AHMET YİĞİT GÜRSOY
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
YUSUF SAMİ AKYOL
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
209
LİVANUR KOCABIYIK
Kuleönü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
YAĞIZ ALP KAYA
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
ELİF TAMER
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
209
ASYA HARMANKAYA
Ülkü İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
209
YUSUF SAĞLAM
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
209
REMZİ UYMAZSOY
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
209
MUAMMER DENİZ ŞALVARCI
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
1810
TUNAY METE TOPRAKLI
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
1810
AYŞE YILDIRIM
Naşide Halil Gelendost Ortaokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
1810
SEZİN ÖZGÜL
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
1810
ZEYNEP BEKTAŞ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1810
KÜBRA DUDU YÜNCÜ
Hediye Un Fabrikası İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
1810
ENGİN ONUR CENGİZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1810
KEREM ÖZDEMİR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
1810
HAYRUNNİSA ALTINEL
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1810
MEHMET METE GÜNGÖR
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1611
ARİN YILDIRIM
Fatih İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
1611
NİHAN YILDIRIM
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
1611
ELİFNAZ DEMİREKİN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
1611
EFLAL EVGİN
19 Mayıs İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
1611
MUSTAFA DEMİRÖRS
Şakir Ünver İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
1611
ZEYNEP CEMİLE BÜYÜKCOŞKUN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
1611
AYŞE CEREN TUNÇ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1611
EDANUR CİNGİZ
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 3/B
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1611
MUHAMMET MUSTAFA ALTINTAŞ
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
1611
MUHAMMED EMİN BATTAL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1611
ALİ AYDEMİR
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
ALİ EREN TUNÇBİLEK
Halıkent İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
YİĞİT KAHRAMAN
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1412
DEMİR CİNGÖZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1412
MERVE KOYUNCU
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
1412
DURU KORKMAZ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1412
SÜMEYRA ELİF KORKMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
BERK ŞENOL
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
HÜSEYİN EMİR AKÇİÇEK
Özel Isparta Bilim İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
ESRA NUR TEKİN
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
ŞEVVAL ÇAKAL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
YAĞIZ CESUR
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
AHMET ARSLAN ŞENAY
Özboyacı İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1412
OSMAN TALHA ÖRNEK
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1213
NEZİRE ŞEN
Ülkü İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
1213
CEMAL AYDIN
Süleyman Demirel İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1213
KEREM ALİ BARDAK
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 3/Z
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
1213
TALHA ALPARSLAN
Öğretmenler İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
DEFNE BERAY KAYA
Ülkü İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
YUSUF KEREM ERDEM
Özel Isparta Bilim İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
YAREN SOLAK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
MUSTAFA DİLER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
GÖKÇENAZ TÜRKOL
Halıkent İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
FATMA CEYDA ÖZET
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
HALİT YEŞİLPINAR
Yeniyol İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1213
ŞENGÜL İPEK KİREZLİ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
NİLDA AKTÜRK
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1213
AHMET FARUK ÖNCÜ
Zübeyde Hanım İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1213
SERCAN GÜVENÇ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
AFİFE BİLGE ARI
Çünür Toki İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
DEREN TÜRK
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
AYŞE NUR EFSAN ÜNAL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ZEYNEP NİSA PALA
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
KORAY AKTAŞ
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ALMİLA BERRA DÖNER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ERDOĞAN EFE KÖREMEZLİ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MEHMET EGE YILDIRIM
Ülkü İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
HAVVA KAPLAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
OĞUZHAN GÖKTUĞ DALDAL
Çünür Toki İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ELİF ŞİRİN
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ASLI GÖBEL
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
ELİF SEYHAN
Halıkent İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MUSLİHİTTİN GÖRKEM YALÇIN
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
EGE ÇETİNKAYA
ÖZEL DOĞA KOLEJİ İLKOKULU - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
EMİNE BEREN GÜNAY
Fevzipaşa İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MUSTAFA YASİR KAYA
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
FURKAN ÖZDEMİR
Fatih İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
DERİN NAS
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
KAAN MERT GULPINAR
Toki Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1014
AZRA DÖNGEL
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1014
HÜMEYRA YAVUZ
SAV GAZİ GÜRELLİ İLKOKULU - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1014
NİLSU DALFİDAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
MUHAMMED YİĞİT AYDÖNER
Halıkent İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
GÖZDE NUR AKYOL
Çünür Toki İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
BEYZA BEGÜM AŞÇI
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
1014
ABDULLAH SEFA GÜRDAL
Halıkent İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
1014
MEHMET TAHİR EREN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
EGE NAZ
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
AYŞENAZ ŞEVİK
Gazi İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1014
HİLAL ŞAHİN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
EMRE OĞANBERDİ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
BERAT ÖZKAN
Çünür Toki İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
MUSTAFA DENİZ UYSAL
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
ÇAĞAN UMUT DURAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
EFE BACAK
19 Mayıs İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
815
ALİ EREN DEMİREL
Kuleönü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
815
FATMA MELEK ÇİÇEK
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
815
KEREM BATU ŞAHİN
Toki Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 695.648 / 2 / 8
815
BEREN NAZ TOPUZ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
AHMET EREN ÖZBOSTANCI
Kuleönü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
FEYZA NUR ATLAY
Halıkent İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
ELİF DEMİRYILMAZ
Şehit Erhan Çakmak İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
MEHMET BADDAL
Ülkü İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
VERDA ÜLKÜ
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
YİĞİT ÇADIRCI
Ülkü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
ELİF MESUDE ÇETİN
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
AHMET OKAN ENGİN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
NİSANUR ÇELİK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 694.558 / 2 / 8
815
MÜCTEBA YASİN CALLA
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
ECE BÜYÜKKÜTÜK
Çünür Toki İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
KEREM YAĞIZ KOYUTÜRK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
BELİNAY SARI
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
NAZ GÜR
Gazi İlkokulu - 3/I
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
GÜLNİHAL AYDOĞDU
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
TUĞÇE EROL
Yedişehitler İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
TURAN YİĞİT KUŞÇU
Ülkü İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
HASAN FARUK BOZDOĞAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
ŞEVVAL BOZKURT
Gülcü İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
MUKADDES VERDA KAPLAN
19 Mayıs İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
616
BEGÜM CAN
Çünür Toki İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
616
ÖMER FARUK DOĞAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
616
METE BERKE VAROL
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
616
HASAN ENES AYVERDİ
Halıkent İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
616
KEREM KOCABAŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
616
ECREN AKKAYA
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 694.110 / 3 / 6
616
EMİN ERTUĞRUL ÇETİŞLİ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
MUSTAFA POYRAZ ÇAL
Gazi İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
FURKAN HİSLİ
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/Z
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
MUHAMMET EMİN TALAYMAN
Halıkent İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
RAMAZAN ZENGİN
Toki Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.688 / 3 / 6
616
FEYZA YALÇIN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ARDA ÇİÇEK
Ülkü İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ELİF ZÜMRA ERGÜN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
FURKAN EFE ÖZDEMİR
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ALİM YAŞAR COŞKUN
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
RECEP TUĞRA CİNGÖZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/G
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ELA UĞUR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
MUHAMMET SABAHATTİN DENİZ
Zübeyde Hanım İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ZEYNEP KAYNAK
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
MELEK TANRIÖVER
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ELİF ECE BULUCU
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
DİLA ECRİN BEŞİR
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ŞERİFE ES
Ülkü İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ECRİN DURSUN
Özel Arı İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ALİSA YAĞMUR TAŞCI
Halıkent İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
CENNET HÜMEYRA YOLLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ELİF ERVA ÇAYLI
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
MEHMET KAĞAN ÇİMEN
ATABEY İLKOKULU - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
MUSTAFA EMİN ÖZDAMAR
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
EROL TOPRAK AKDUT
Ülkü İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
SUEDA EKE
Ülkü İlkokulu - 3/F
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
DİLA SU TUFAN
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 693.590 / 4 / 4
417
ÖMER FARUK YAMAN
Zübeyde Hanım İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
HATİCE BENGİSU ÜNLÜSOY
Kuleönü İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
MEHMET FATİH GÜRDAL
SAV GAZİ GÜRELLİ İLKOKULU - 3/B
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
ZEYNEP SİVRİ
Toki Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 3/D
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
SUDENAZ GENÇOĞLU
Gazi İlkokulu - 3/H
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 693.131 / 4 / 4
417
SEMA NURGÜL BODUR
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
GÖKTUĞ EFE GÜRDAĞ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
ELİF ECE EKİNCİ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
218
RAMAZAN SERTUĞ ONAÇ
Ülkü İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
218
ECENUR KAYA
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 691.294 / 5 / 2
218
MUSTAFA EROL
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
AHMET AZİZ AKBULUT
Kamile Gürkan İlkokulu - 3/B
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
METİN EFE YENER
SAV GAZİ GÜRELLİ İLKOKULU - 3/A
3. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
SİNEM ŞANLI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
EBUBEKİR VAR
Gazi İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
KAYRA ATEŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
İPEK DEVECİ
Yılmaz Şener İlkokulu - 3/E
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
BETÜL GENÇAY
Zehra Ulusoy İlkokulu - 3/C
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
EZEL SARIGÖL
Ülkü İlkokulu - 3/A
3. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.116 / 5 / 2
218
"2018 – 2019 Lig Puanları" Hakkında Yorumlar
  1. Ayhan diyor ki:

    5.sıra ve 24 puan alan bir öğrenci için hediye çeki varmı ? varsa nedir
    iyi çalışmalar.

    • Yücel Şen diyor ki:

      Merhabalar
      Maalesef Lig de sadece 1. olanlara ödül veriliyor.