deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü
2018 – 2019 Lig Puanları
Sınıf Seçiniz

Lig Seçiniz
Şube Seçiniz
LİG PUANLARI VE ÖDÜLLER HESAPLANIRKEN
2.3.4. Sınıflarda Bu döneme istinaden sınavlara katılım ortalamaları ve toplam lig puanı (23 puan) baremi dikkate alınmadan hesaplanmıştır.
5.6.7.8. sınıflarda Şube sınıf katılım ortalamaları baremi dikkate alınarak hesaplanmıştır.

Tablet ve Hediye Çeki Kazanan Öğrenci Listesi İçin Tıklayınız
2018-2019 2. Dönem -- Isparta Merkez Deneme Kulübü -- 2. Sınıf
Ad SoyadSınav/Puan/Şube Derece/Lig PuanToplam PuanSıra
ZEHRA ATASAY
Çünür Toki İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
321
ELİF ÖZTÜRK
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
302
EFLİN GÜREL
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
302
EGE YILDIRIM
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
302
İREM GEMİCİ
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
302
NURİ MERT KOCABAŞ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
302
İDİL İREM TETİK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
283
BERAT YILMAZ KUYUCU
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/A
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
283
BELİNAY BİLGE MIZRAKÇI
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
283
BİROL AKİF BEKTAŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
283
ELİF SELEN SARI
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
264
ZEYNEP VERA ÇÖLLÜ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
264
MERT VAROL
Çünür Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
264
AHMET SAİD KAYA
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
264
ESILA AYDOĞMUŞ
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
245
FURKAN NURİ ÇAM
Özel Arı İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
245
MEHMET FATİH GÖK
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
245
KEREM KIRIK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
245
HAVVA BEREN ZENGİN
Şehit Sezgin Uludağ İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
226
ABDULLAH EREN KARATUĞ
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
226
MUSTAFA YAĞIZ ALDANMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
226
EFLAL GÖZEN
Kamile Gürkan İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
226
EMİR KAĞAN HORZUM
MİRALAY REŞAT BEY İLKOKULU - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
226
VELİ MUHAMMED CAN
İnönü İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
207
SELİN TANRISEV
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
ENES GÜRSAN TAŞTEKİN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
TUĞRA KAĞAN ÇALIK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
NİSA NUR GÜNGÖR
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
CEMAL TUNA YILDIZ
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
MUSTAFA TALHA KORKMAZ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
207
KANŞAT EYMEN BİLGİÇ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
207
HÜSEYİN ENES DEMİRALAY
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
188
GÖKÇEN ÖZKAN
Uso İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
188
BEREN ÇETİN
Hediye Un Fabrikası İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
188
YELDA ÖNCÜ
Çünür Toki İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
188
BEYZA NUR TAMER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
188
BERAT ZEKİ KAYA
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
188
MEVLÜT ÇETİR
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
188
AYŞENUR ÖZDOĞAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
188
BETÜL TEK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
188
ZÜMRA CEYLİN IŞIL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
188
ONUR TURAN
Gazi İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
169
CEYLİN ŞEŞE
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
169
FARUK SOLAZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
169
ÖMER HAKAN ÇAKIR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
169
EYMEN ŞAVKLIYILDIZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
169
SAYRA YILMAZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
169
EMİNE ELİF AKKULAK
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
169
EYLÜL MELEK YILMAZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
169
EYMEN EFE SARPDAĞ
Naşide Halil Gelendost Ortaokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
169
NECATİ KEREM ŞAHİN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
169
TANEM KOCAMEŞE
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/A
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1410
OSMAN YILMAZ
Gazi İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1410
İPEK NİHAN ALBENİ
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1410
BURÇE YURTTAŞ
Şehit Erhan Çakmak İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1410
RAMAZAN KORKMAZ
Halıkent İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1410
NİSA NUR USLU
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
1410
ABDULHAMİTHAN ER
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
1410
SEYRA ERDOĞAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1410
N. ASUDE BARAN
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1211
SENA GÜLMEZ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1211
ÖZGE UYSAL
Çünür Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1211
KAAN KAPLAN
Fatih İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
1211
AYŞE YÜSRA AYYILDIZ
Çünür Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
1211
ZEYNEP ÇOBANKAYA
Alemdar İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
1211
ELİF BERRA ATA
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
1211
ELİF RANA USLU
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
1211
SEBAHAT DEMİRKURT
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
1211
ZEYNEP İLAYDA ÇALAR
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1211
UMUT EFE AKGÜNEŞ
Zübeyde Hanım İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1211
BETÜL KIRKAN
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
1211
İSMAİL ÖZTÜRK
Afyon Merkez Toki İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
CEMRE BOZKURT
Halıkent İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ÖMER FARUK KABAYEL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ALİHSAN FERHAT SARI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
FATİH SELİM TIRNAKSIZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ENVER GÜREL
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
AHMET ÖMER YÜCEDAĞ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ALİ FURKAN DÖNMEZ
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ÇAĞRI ÇANCI
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ZEYNEP ULYA TÜRCAN
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
MEHMED KERİM ÖREN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ZEYNEP YAĞMUR BAYRAK
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ÇETİN ÖZALP
Özel TED İlkokulu Koleji - 2/Z
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ABDULLAH BATU BADDAL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
MÜNİR SALİHOĞLU
Çünür Toki İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
DOĞU KAĞAN YILMAZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
MELİSA UYSAL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
CEYLİN ALABAŞ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
HİMMET ENES TOKER
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ÇAĞAN RAHMAN EZEN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1012
PINAR ÖZDEMİR
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
SELİN ŞİMŞEK
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ADA AKILLI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
HİRANUR ŞALIŞ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
GÜLSÜM BEGÜM ÖZDEMİR
Gazi İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
ELİF NAZ ALICI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
AHMET EREN SEZGİN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
SUNGUR ALP ÖZTÜRK
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1012
BEREN ERGİN
Halıkent İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
1012
İPEK BABALIK
Zübeyde Hanım İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
RÜMEYSA DEMİRALAY
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
FATİH HAN ERDEM
Sevim Örnek İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
EMİR GÖKSU
Gülistan İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
MUHAMMED ALİ ÖZTÜRK
Yedişehitler İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
AHMED UĞUR ÇIKRIKÇIOĞLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
KEREM GEZER
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 700.000 / 1 / 10
1012
İLYAS ARDA ÖPÖZ
Çünür Toki İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
813
HALİL EREN SOFTAOĞLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
813
HALİL GÖKTUĞ ASLANTAŞ
Gazi İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
813
MUHAMMED ETKA GÜL
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
813
NURTEN DUDU METLEK
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 692.614 / 2 / 8
813
SERRA NİLAY ÇETİN
Özboyacı İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
ÇAĞAN ÜNER
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
ŞENAY BERRA YALÇIN
Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
ELEN EYLÜL BOZKURT
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
ELİF ÖZAY
Özel TED İlkokulu Koleji - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
BEREN NİLDA DİKYAR
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
BEYZANUR GÜRDAL
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
ETEM FARUK KARACA
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
BERRİN UĞUR
SAV GAZİ GÜRELLİ İLKOKULU - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
813
HALİL İBRAHİM ŞEHİRLİ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
SEHER YILMAZ
Ülkü İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
EYMEN YILMAZ
Sevim Örnek İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
ELİF DEMİRER
Hediye Un Fabrikası İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
HATİCE KÜBRA ÖZKAN
Şehit Sezgin Uludağ İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
ÜMMÜNAZ GÜLAL
Şehit Polis Akif Altay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
İSMAİL EGE TAŞCIOĞLU
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
OSMAN TARAN
Halıkent İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
FATİH BERKAY TOSUN
Halıkent İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
BUĞLEM SAYI
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
CEYHUN GÜVEN
Gülistan İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 690.766 / 2 / 8
813
MEHMET BATU CANDAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
HATİCE NİSA BİLLE
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
ADA BAYKAL
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
GÖKÇE MELİS CAN
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
KAYRA AKYOL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
ERDEM KARADAYI
Gazi İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
HİMMET KAYRA ELMASKAYA
Halıkent İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
MELEK AKKAYA
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
KEREM SEVEN
Halıkent İlkokulu - 2/F
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
SEFER EFE ÜYAL
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
BERRA FATMA HARMANCI
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
MEHMET YİĞİT DİLAVER
Mehmet Köse İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
ZEYNEP SENA GÖKMEN
Öğretmenler İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
ZEYNEP KILIÇ
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
YAĞMUR ASLAN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
YİĞİT EFE KÖSE
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
EMİR ŞEN
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
İREM NİSA GÖKDOĞAN
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
NEZİHA DİLA KIRMIŞ
Şehit Cengiz Gülcü İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
BEYZA ATA
Çünür Toki İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
M. ONUR KARAİBRAHİMOĞLU
Gazi İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
BARIŞ ÖZTÜRK
Gülistan İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
NURİ ERKAN
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
CEYLİN AĞAÇDİKEN
Halıkent İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
ZEYNEP ÇETİN
Gazi İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
EFE ARDA ANCİL
19 Mayıs İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
MEHLİKA İCLAL ALTUNTAŞ
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
ÇINAR KÜÇÜKOĞLU
Yılmaz Şener İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
TUNAHAN TARHAN
Gazi İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
HATİCE KÜBRA İNTEPE
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
ALİ BERA ÇELİK
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
AHMET EYMEN KUTLU
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu merkez - 2/D
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
FATİH EREN BOZBAYIR
Zübeyde Hanım İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
METE AKTAŞ
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
HAMZACAN URAL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
EMİRHAN KARTAL
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
CEYLİN ŞİMŞEK
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
EMİR KAĞAN ÖZAYDIN
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 689.777 / 3 / 6
614
EMİNE FERİHA BİLİR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
MEHMET EMİR ŞENOL
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
HACER BERRA ALKAN
Ülkü İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
ALİ ARIKAN
Çünür Toki İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 5. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
EZGİ DEMİRALAY
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/Z
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
415
ALİ ARDA TOYDEMİR
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
415
MUHAMMED KAYRA KÖYLÜ
Halıkent İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 688.282 / 4 / 4
415
CENNET AYDOĞDU
Şehit Sezgin Uludağ İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
MEHMET YALÇINKAYA
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
MAKBULE ASEL YILMAZ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/D
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
DORUK KAŞLI
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
SİNAN KORKMAZ
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
METE TOK
Gazi İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
SEVDE NUR DEMİRALAY
Zehra Ulusoy İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
MEVLÜT URAS TOPUZ
Gazi İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
ALİ KAĞAN ALAN
Gazi İlkokulu - 2/G
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
YAĞMUR ÖZCAN
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 688.281 / 4 / 4
415
EDİZ MERTOL
Özel Arı İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 6. Deneme Sınavı / 685.227 / 5 / 2
216
ENES DUVAN
Gazi İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
ALYA ATAKAYA
Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu - 2/C
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
YAĞMUR SU YILMAZ
Sevim Örnek İlkokulu - 2/B
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
CENNET YAĞMUR AKPINAR
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 7. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
NAMIK KEMAL ÖZLÜK
Naşide Halil Gelendost İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
AKİF CÖMERT GÜMÜŞ
Hafız İbrahim Demiralay İlkokulu - 2/E
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
HATİCE EBRAR ÖZÇELEBİ
Süleyman Demirel İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
MUSTAFA EYMEN SARI
Selahattin Seçkin ve Öğretmenler İlkokulu - 2/A
2. Sınıf 8. Deneme Sınavı / 681.533 / 5 / 2
216
"2018 – 2019 Lig Puanları" Hakkında Yorumlar
  1. Ayhan diyor ki:

    5.sıra ve 24 puan alan bir öğrenci için hediye çeki varmı ? varsa nedir
    iyi çalışmalar.

    • Yücel Şen diyor ki:

      Merhabalar
      Maalesef Lig de sadece 1. olanlara ödül veriliyor.